Czy jako osoba dorosła mogę wykonać badania na zdiagnozowanie upośledzenia umysłowego?

Witam. Jako dziecko miałam lekkie upoślenienie umysłowe, po jakimś czasie nie badałam się w tym kierunku. Czy jako osoba dorosła mogę sprawdzić jak to dalej z tym jest?

Ważny stan Pacjenta! Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; wywiad, badanie, analiza wyników badań, stan ogólny zdrowia; inne schorzenia; rodzaj pracy; Pozdrawiam i zapraszam