Czy jest możliwe, aby w te kilka dni szyjka aż tak się wydłużyła?

Dzień dobry. W 32 tygodniu ciąży, 21 stycznia trafiłam do szpitala mając 2,4 cm szyjke macicy. Po 3 dniach leżenia w szpitalu na usg wyszło, że szyjka ma 3,4 cm. Czy jest możliwe, aby w te kilka dni tak się wydluzyla? Miałam podawana nospe, duphaston a w ostatnie dwa dni luteine 3x1. Nie było żadnego rozwarcia.

Tak może tak się stać zwłaszcza, że miała Pani podawane różne leki, które mogą skutkować takim efektem.