Czy jest szansa na ciąże przy stosowaniu leków Metformax SR?

Witam Mam pco i od dwoch miesiecy zazywam metformax sr 500 oraz spironal.Staramy sie z mezem o dziecko.Przed braniem lekow mialam bole podbrzusza.Od kilku lat mam tradzik, ktory jest objawem pco jak sie dowiedzialam.miesiaczki przed lekami byly regularne co 27 28 dni.aktualnie podczas brania lekow mam cykl 18 i 23 dniowy.i okres trwa 3 dni tylko.czy to normalne.Czy to przez te leki mam skape i krotkie miesiaczki?Czy mam szanse zajsc w ciaze przy pco?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badania hormonalne, co do samej ciąży końieczna jest odpowiednia zmiana leków.