Czy jest szansa na ciążę przy transferze?

Witam, pisze z zapytaniem gdyż miałam robiony transfer na sztucznym cyklu. 5 dpt wykonałam badanie beta hcg oraz progesteron. Beta wyniosła 22,660, natomiast progesteron tylko5,97. Biorę utrogestan 2x4 oraz 2x1 duphaston. Lekarz zwiększył dawkę duphastonu do 3x2 oraz prolutex 1x1. Czy jest szansa, ze wszystko będzie dobrze?

Lek. Tomasz Budlewski

Zawsze należy mieć nadzieje proponuje powtórzyć oznaczenie beta hcg