Czy jest szansa na laparoskopię pęcherzyka żółciowego?

Witam. 10 miesięcy temu miałam cesarskie cięcie. Pod koniec okazało się że mam cholestazę. 2 lata temu miałam laparoskopowe usunięcie torbieli jajnika. Teraz okazało się że mam liczne złogi w woreczki żółciowych a ucisk pod prawym zebrem odczuwam codziennie. Czy jest szansa na laparoskopię pęcherzyka żółciowego?

Lek. Michał Lenard

Tak, jest szansa, że Pani lekarz zdecyduje o leczeniu operacyjnym. Pozdrawiam!