Czy jest szansa na prawidłowe ułożenie się dziecka?

Witam, jestem w 25 tyg. ciąży dziecko w macicy leży poprzecznie, wcześniej na badaniu połówkowym również leżało poprzecznie tyle, że główką w drugą strone, znieniło położebie o 180'. Czy mam jeszcze szanse, że zmieni pozycje i obróci się główką w dół?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie ma 100% pewności, że dziecko ułoży się w pozycji podłużnej główkowej ale jest jeszcze za wcześnie żeby wykluczyć taką możliwość. Zawsze może Pani zapytać swojego lekarza prowadzącego jakie są szanse, ponieważ będzie mógł precyzyjniej odpowiedzieć na pytanie, gdyż ma większą ilość danych.