Czy jest szansa na zanik blizny w obrębie gałki ocznej?

Jestem 2 miesiące po laserowej korekcji wzroku i na jedne oko widzę podwójnie od zabiegu. Obraz jest zamglony i rozmazany. Jest dużo gorzej niż przed zabiegiem. Na wizycie kontrolnej okulista powiedział mi, że jest mała blizna, przepisał krople do oczu i powiedział, że powinna się wchłonąć. Boję się, że tak już zostanie. Czy mam powody do obaw ?

Zdecydowanie tak byc nie może i nie powinno po tak długim czasie po zabiegu. Nie wiem co zostało zalecone jaki lek i czy jest efekt po jego zastosowaniu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.