Czy jest to prawdą, że przy torbieli markery mogą być lekko podwyższone?

Witam. Na ostanie wizycie u ginekologa została prawdopodobnie stwierdzona torbiel na jajniku (badanie USG). Dostałam skierowanie na morfologię oraz wskaźnik ROMA. Wyniki morfologii są prawidłowe. Test ROMA - 11,7% ( przed menopauzą < 11,4%), CA125 - 8,12U/ml, HE4 - 62,7pmol/l (<60,5). Czy jest to prawdą, że przy torbieli markery mogą, być lekko podwyższone?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa ponownie