Czy kość po złamaniu obojczyka dobrze się zrośnie?

Witam , 6 tygodni temu zlamalem obojczyk z przemieszczeniem. Pierwszy lekarz który mnie badał na sor po spojrzeniu na zdj stwierdził , że trzeba operować . Miałem kolejna wizytę par3 ni później u innego lekarza ktory stwierdzil , mozliwosc wyleczenia obojczyka sposob zachowawczy orteza 8 . Bylem znow prywatnie pare dni później który to samo stwierdził co 1 . Więc tak w okresie przez około 5 tygodni , nie mam już oretezy , wyczuwam dyskomfort w okolicach obojczyka . Dorzucam zdj po 6 tygodniach , czy mój obojczyk wygląda dobrze ? lekarz który widział ten obojczyk po 6 tygodniach powiedział że to się mocniej zmieni . Czy nie mam się martwić apropo zrosniecia? i możliwością , że bez operacji już się z tym nie zrobi ? https://photos.app.goo.gl/sB1GsdgKq5e6r4ug2

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dość pilna wizyta u ortopedy i ustalenie dalszego postępowania niestety link nie działa