Czy kość podczas gojenia będzie wracała na swoje miejsce?

Witam. Doznalem zlamania zuchwy w trzech miejscach . Mialem operacje , na dwoch zlamaniach zostaly zalozone plytki a trzecie zlamanie jest poddanane samoistnemu gojeniu za Pomona szybko i gumek. Teraz kiedy patrze w lustro to widze ze wyglada to nie symetrycznie a na wysokosci poczatku ucha wystaje kosc. Teraz mam pytanie czy ta kosc podczas gojenia bedzie wracac na swoje miejsce ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena i dalsze zalecenia lekarza chirurga szczękowo-twarzowego