Czy lepiej zrobić plastykę wędzidełka czy obrzezanie?

Witam mam pare pytan. Otoz czytalem na roznych forach tematy o krotkim wedzidelku i wydaje mi sie ze ja tez moge miec za krotkie ale nie wiem w 100% i najpierw chcial bym sie cos dowiedziec zanim odwiedze specjaliste. Gdy penisa mam w zwodzie to trudno jest mi sciagnac napletek poza rowek zoledzia wprawdzie uda mi sie ale boli troche mnie to i jak napletek puszcze to wychodzi z rowka chociaz wzwod mam na 100%. Podczas erekcji boli mnie zaladz i to chyba przez wedzidelko. Czy to moze byc za krotkie wedzidelko i w razie czego lepiej zrobic plastyke wedzidelka czy sie obrzezac? I czy obie te operacje sa darmowe? I drugie pytanie to jak sciagne napletek i dotkne zoledzia leciutko palcem to odczuwam takie cos dziwnego jakby bol ale nie to. I boje sie ze podczas stosunku bedzie mnie bolec czy to normalne i zniknie to kiedys?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u urologa i ocena w bezpośrednim badaniu, po badaniu będzie można zalecić ew metodę operacji. opis może wskazywać na zbyt krótkie wędzidełko.