Czy mije krwawienie jest normalne?

Witam, przyjmuje zastrzyk hormonalna DEPO PROVERA dokładnie 22 września powinna przyjąć już czwarty w tym roku Ale cały czas miesiaczkuje oczywiście nigdy nie wiem Kiedy nastąpi krwawienie i z każdym razem trwa 3 równe tygodnie czy to normalne? Moje endometrium wynosiło kilka dni temu dokładnie 2 mm i co ważne miałam duży pecherzyk dominujący...

Tak niestety może być i nie ma Pani na to wpływu, widocznie organizm nie do końca współpracuje ze stosowaną antykoncepcją. Może jednak warto zastanowić się nad zmianą terapii. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.