Czy mogę stosować Deslodynę i Bufomix (wziewne) razem?

Witam, jestem alergikiem, mam pytanie. Czy mogę stosować deslodynę (tabletki)) i bufomix (wziewne) razem? A co jeśli, podejrzewam u siebie ciążę? Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie stwierdzono interakcji między podanymi lekami aczkolwiek odnośnie ciąży i dokładnego stosowania leków proponuje udac się do lekarza rodzinnego a przed wizyta oznaczyć poziom beta hcg