Czy mogę uznać, że moje wyniki są dobre?

Wolna podjednostka beta HCG ( wg FMF)12-09-2018 Wolna podjednostka beta HCG (wg FMF)40,61 IU/l Białko PAPP-A (wg FMF)12-09-2018 Białko PAPP-A (wg FMF)1,97 IU/l Czy to dobre wyniki?

Nie wiem z jakiego powodu je wykonano i w kier, czego miałabym je interpretować. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu. Jeśli chodzi o test PAPPA to analizuje się go podczas USG w I trym.