Czy mogę zajść w ciążę?

Endometrium jednorodne szer ok:8mm W rzucie przydatków prawych widoczna zmiana o gęstej zawartości sr ok28 mm Zatoka Douglasa wolna. Jajnik lewu 29/20 mm. Czy mam szansę zajść w ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, a w ktorym dniu cyklu bylo wykonane badanie aby moc sie odniesc? proponuje udac sie dolekarza ginekologa.