Czy moja ciąża przebiega w prawidłowy sposób?

Witam. Mam wątpliwości, czy moja ciąża przebiega prawidlowo. Ostatnia miesiaczka 24.08. Moje cykle to 30-33dni. Wg kalendarzyka owulacja miala byc 10.09. Bol jajnika 1-2 dni wczesniej. 19.09. całościowe HCG (bo tylko takie robia w tym laboratorium) wynosiło 50,85 mlU/ml. 21.09. wynik 137,78 mlU/ml. 27.09 poszlam do lekarza z niewielka infekcja. USG - malenki pecherzyk,którego nie dalo sie jeszcze zmierzyc. 10.10.USG-niemierzalny pecherzyk z malym zarodkiem bez tetna. 11.10 HCG -1494,33 mlU/ml.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta i usg aby ocenić czy jest zarodek , najlepiej jest znaleźć takie laboratorium gdzie wykonują beta hcg