Czy moje dziecko może mieć problemy z oczami?

Okulista dzieciecy Witam Mam udreke z mysla o jakiejs chorobie oka u mojego dziecka 17miesiecy. Oto gdy dziecko patrzy na wprost nie jest nic zauwazalne ale gdy patrzy w bok w strone nosa to widze jak jakas blona bodz cos podobnego do tego nachodzi na zrenice i chcialbym dowiedziec czy powienienem sie juz bardzo martwic czy tez byc spokojnym wizyte mamy dopiero za miesiac . Prosze o kontakt na emaila gdy jesli jest to mozliwe.

Witam. Opis jest mało precyzyjny.Proponuję udać się do pediatry teraz i pokazać to co Pana niepokoi u synka.Pediatra poświeci latarką .Może Pan też zrobić zdjęcie smartfonem i z tym iść do lekarza przy okazji.Zmiany niebezpieczne dotyczące siatkówczaka są widoczne w żrenicy oka i wymagają pilnego badania dna oka lub USG oka.Pozdrawiam