Czy moje objawy mogą świadczyć o zajściu w ciążę?

Witam. Mam spory problem. Mianowicie od ok. Tygodnia boli mnie wszystko. Pulsujący ból lewego jajnika, potem zamiana i prawego jajnika. Ból całego przewodu pokarmowego, nudności. Ból splotu nerwowego. Od dwóch dni zaczął się również ból z tyłu, podejrzewam, że nerek. Czasem kilkusekundowy bolesny skurcz w podbrzuszu, macicy. Jestem bardzo młoda, ostatnio bardzo mocno się stresuję możliwością ciąży. Mam dodatkowo gęsty, biały śluz. Współżyłam z chłopakiem 3-4 razy bez zabezpieczeń, ale był to stosunek przerywany. Tydzień temu miałam okres, trwał 5dni, taki typowy, normalny. Jedynie na początku bardzo bolesny, miałam biegunkę. Typowy okres, bo były ciemne grudki, nie sama krew. Nie mam pojęcia co się dzieje, mam tego naprawdę dość, bo ledwo żyję od stresu przed ciążą! Po okresie jedynie współżyłam z prezerwatywami, od tego również ból się nasilił.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć