Czy moje wyniki badania glukozy przed planowanym zajściem w ciążę są prawidłowe?

glukoza wyjściowa: 91 mg, glukoza po 2h (po obciążeniu glukozą 75 g): 117 mg. Insulina na czczo: 9.23 ulU, insulina po 2h (po obciążeniu glukozą 75 g): 58.73 ulU. Przygotowuje się do zajścia w ciąże proszę o interpretacje wynikowi - czy są prawidłowe

Wyniki glukozy w teście OGTT sa prawidłowe.
Proszę udać się do lekarza, który zlecił powyższe badanie, z kompletem wyników, gdyż aby je prawidłowo zinterpretować, konieczna jest także znajomość zgłaszanych przez chorego objawów chorobowych.