Czy moje wyniki morfologii są w normie i mogę starać się o dziecko?
Witam. Mam pytanie. Niedawno odebrałam wyniki badań krwi ale na wizyte u ginekologa musze jeszcze poczekać, wiec proszę o pomoc w odczytaniu wyników i odpowiedzenie na pytanie czy z takimi wynikami mogę zajsc w ciąże. Wyniki są następujące: FSH 4,61, LH 4,98, TSH 2,780, Progesteron 14,31, Prolaktyna 416,20. Dodam tylko za usg będę miała robione w połowie listopada. Licze na szczera odpowiedzia.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam!
Wśród podanych wyników: