Czy może się coś stać, gdy miałam zastrzyk ovitrelle i inseminację w tym samym dniu?

Dzisiaj rano lekarz kazal mi zrobic zastrzyk ovitrelle i mialam sie zglosic na kotrole jajeczek i okazalo sie ze mam pekniety i pani doktor zlecila inseminacje na dzisiaj. Czy nic sie nie stanie jesli mialam zastrzyk i inseminacje tego samego dnia?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.