Czy może to być jeszcze jakiś inny złóg?

Na 2 rtg w odstępach 2 lata wyszło że mam złogi około 7mm po lewej i 7mm po prawej stronie na wysokości L3. Według usg po lewej stronie jest nieposzerzony moczowód zaś poszerzona miedniczka i kielichy mimo że nie widać w nerce kamienia co oznacza że złóg jest w moczowodzie. Natomiast nie wiem co to za złóg z prawej strony-wg usg nie ma go w woreczku żółciowym ani w nerce,obraz prawej nerki nie wykazuje zalegania moczu(kielichy i miedniczka i moczowód nie poszerzone). czy mimo to złóg na wys. L3 może być w moczowodzie,w przewodach żółciowych czy może to być jeszcze jakiś inny złóg?Jeśli złóg jest w moczowodzie to może on nie powodować zalegania moczu i dawać prawidłowy obraz na usg?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazane jest rozszerzenie diagnostyki, wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu zdj będzie można coś więcej powiedzieć