Czy może zajść w ciążę? Nie było wytrysku

Kochałem sie w sobotę z dziewczyną bez zabezpieczenia, ona była dziewicą... Tzn. ona tylko siadła na mojego penisa włożyłem jej parę razy do pochwy i nic więcej, nie miałem wytrysku i dużo do tego brakowało... Czy może być w ciąży??

Witam serdecznie!

Stosunek przerywany nie jest najbezpieczniejszą metodą antykoncepcji z dwóch powodów.
Nigdy nie wiadomo, czy zdąży się wyjąć penisa przed wytryskiem. Po drugie, w trakcie podniecenia stale wydzielany jest preejakulat, który zawiera wystarczająca ilość plemników do zapłodnienia.
Szanse na ciążę są w waszym przypadku niewielkie, ale w razie spóźniającej się miesiączki warto wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.