Czy możliwa jest borelioza?

Poproszę o interpretację wyników: Borrelia burgdorferi (borelioza) Przeciwciała w kl. IgG 169,98 RU/ml Borrelia burgdorferi (borelioza) Przeciwciała w kl. IgM 152,56 RU/ml Dodam, że rumień mam, ale nie przypominający boleriozy oraz objawy...

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć . Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego lub zlecającego powyzsze badanie