Czy możliwa jest ciąża u 34-latki?

Mam 34 lata od kilku lat staram się o dziecko. Mam nieregularny okres i mięśniaka na ściance macicy 2cm. Pani doktor powiedziała żebym go nie usuwała jeżeli myślę o dziecku.Oprócz tego mam bóle podbrzusza kłucia tak jakby jajników.W ostatnim czasie przytyłam na brzuchu mimo iż dużo nie jem i czasami mnie mdli.Na twarzy mam ciągle uczucie ciepła jakbym miała stan podgorączkowy. Czasami boli mnie głowa i kręgosłup . Nogi mi spuchły w kostkach. Drażnią mnie niektóre zapachy i jestem prawie cały zmę

Czy nadal utrzymują się niepokojace objawy??
Kontrola pod kątem niedoczynności tarczycy, zaburzeń tolerancji glukozy!
Ginekolog, Endokrynolog
Jakie inne obciązenia chorobowe? Jaki nastrój i sen ? Waga ? Obciażenia rodzinne??
Do pełnej konsultacji z dokumentacją medyczną : do interpretacji klinicznej
Ważna ocena ogólnego stanu zdrowia
Pozdrawiam