Czy możliwe jest uciśnięcie nerwu strzałkowego płytką?

Witam, czy możliwe jest uciśnięcie nerwu strzałkowego płytką, gdyż miałem złamaną strzałke i mam wstawioną płytkę, a mam brak czucia od początku płytki do palca dużego?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że złamanie mogło spowodować uszkodzenie nerwu, konieczna konsultacja lekarza neurologa
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.