Czy możliwe jest wykonanie usg przezciemiączkowego?

Witam, Mój synek ma pięć miesiecy i prawie zarośnięte ciemiączko 0,5x0,5 obwód główki 41,5cm. Przy urodzeniu miał 1,5x1 obwód głowki 34cm. Czy możliwe jest wykonanie usg przezciemiączkowego? Lekarka twierdzi że nie, gdyż praktycznie zarosło. Martwi mnie mał obwód główki

Lek. Michał Lenard

Jeżeli lekarz podczas badania dziecka stwierdził, że badanie jest niemożliwe do wykonania, to zapewne tak właśnie jest. Pozdrawiam!