Czy możliwe jest wyleczenie gronkowca przy endoprotezie biodra?

Czy jest możliwe wyleczenie gronkowca i innych podobnych bakteri znajdujących się przy endoprotezie biodra ,przy protezie naczynia oraz w ramie po amputacja nogi z powodu miażdżycy.Lekarze z Bełchatowa nie dają już żadnych szans na życie Osoba 71 lat gdzie szukać pomocy

Niestety, gdy bakteria typu gronkowcowego usytuowała się w organizmie w okolicach wszczepów syntetycznych, endoprotez można jej nigdy nie usunąć. W tych miejscach, gdzie usytuowane są sztuczne elementy w ciele nie dochodzi bezpośrednio krew, a z nią antybiotyki, więc bakterie mogą swobodnie się rozwijać.