Czy możliwe jest zajście w ciążę?

witam staramy sie z mezem o dziecko luteina zlecona od 19-26dc jest juz 35 dc i okresu brak a beta i testy negatywne.co to moze oznaczac ostatnie bad usg w kwietniu nie było żadnych cyst ani polipów wszystko czysciutko.luteina zlecona przez lekarza na ewentualnie podtrzymanie oraz skierowanie okresu na własciwy 28 dniowy tor.co robić?brac nadal luteine?czy beta w 31 dc mogła jeszcze nie wyjsc?test robiony 35 dc tez nic.prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć oznaczenie beta hcg i koniecznie udac się ponownie do lekarza ginekologa