Czy możliwe są problemy z tarczycą u 30-latki?
Na badaniu tsh wynik 3.19. Zrobiłam dodatkowo ft4 8.58 pmol/l ft3 4. 02pmol/l. Anty tpo 0.8 IU/ml. Usg bez zmian. Czy wynik świadczy o problemie z tarczyca? Dodatkowo w morfologii cholesterol 220 mg/dl i zelazo 55 ug /dl. Czuję się ciągle śpiąca, zmęczona, na ekg przyspiezone bicie serca

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik TSH nieco za wysoki, w wieku prokreacyjnym powinno być poniżej 2,5, sugeruję jeszcze kontrolę glukozy , jonogramu i poziomu Wit D.
Pozdrawiam i