Czy można chodzić bez kul po zerwaniu Achillesa?

Witam jest 6 tyg po operacji zerwania Achillesa, 2 tyg gips potem 4 but i po ściągnięciu buta odrazu rehabilitacja prywata teraz po 6 tyg i wizycie kontrolnej lekarz stwierdził że mogę zacząć obciążać nogę stopniowo po wizycie próbowałem i mogę chodzić normalnie bez kul bez utykania czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli coś Pana niepokoi proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Dzień dobry,

Myślę, że nie bez powodu lekarz zalecił stopniowe obciążanie kończyny dolnej. Fakt, że może Pan poruszać się normalnie bez kul, bez bólu nie oznacza, że powinien Pan to robić :) W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę się skontaktować z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam serdecznie.