Czy można jakoś zniwelować taką asymetrię ust?

Dzień dobry, posiadam asymetrię ust, nie chodzi mi o dysproporcję międzi górną, a dolną wargą tylko miedzy prawą, a lewą stroną ust. Wydaje mi się, że przyslużyło się do tego przewlekłe(ok. 10letnie) zakażenie bakteryjne z dzieciństwa w obrębie tego miejsca. Czy jest metoda, która na stałe mogłaby wyrównać krzywiznę(tak by było najlepiej), czy pozostają mi tylko sposoby krótkotrwałe takie jak, np:.kwas hialuronowy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Rozwiązaniem permanentnym może być przeszczep tłuszczu, bez zbadania Pani nie można udzielić wiążącej porady, warto skonsultować się z doświadczonym lekarzem, zajmującym się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej lub chirurgiem plastycznym, specjalizującym się w korektach w obrębie twarzy.