Możliwość operacji plastycznej ust u 25-latki

Mam krzywe usta, od dziecka (25l.). Są one ładne, pełne i foremne tylko wtedy kiedy są zamknięte. Gdy się uśmiecham czy coś mówię, przybierają dziwny kształt, prawy dolny kącik opada za nisko natomiast lewy w ogóle się nie unosi. Górna warga jest w porządku. Ogólnie uśmiech jest nieapetyczny i brzydki pomimo zdrowych, prostych zębów (miałam aparat). Neurolog nic nie stwierdził. Zastanawiam się nad operacja plastyczną, ale nie wiem czy istnieje taka możliwość i przyniesie odpowiedni rezultat

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by bez bezpośredniej oceny Pani ust stwierdzić czy istnieje możliwość ich korekcji. Najpewniej jednak będzie to możliwe. Sugeruję konsultację z lekarzem medycyny estetycznej/chirurgiem plastycznym.