Unoszenie się kącika ust przy uśmiechaniu

Witam. Moje pytanie dotyczy kącika ust przy uśmiechaniu. Jeden kącik podnosi się a drugi nie i wygląda to bardzo asymetrycznie. Czy jest możliwość aby w jakiś sposób podnieść ten kącik może jakiś zabieg kosmetyczny albo operacja plastyczna rozwiązałaby problem? Przyczyny neurologiczne itp. zostały wykluczone. Proponowano mi wypełenienie kwasem hialuronowym podnoszącego się kącika ale wtedy wdg mnie wyglądałoby to gorzej. Bardzo proszę o odpowiedź, bardzo się tym przejmuję Pozdrawiam

Witam Panią,
Aby ocenić aktualny stan należy zgłosić się na konsultację bezpośrednią do lekarza medycyny estetycznej.Lekarz zaproponuje właściwy zabieg.We Wrocławiu zapraszam do ArsEstetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii ul Powsatańców Śląskich 56a/2,
Pozdrawiam Katarzyna Mudel

Witam
Najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej oraz dodatkowo z chirurgiem plastykiem. Trzeba ocenić układ Pani twarzy oraz dobrać najskuteczniejszą i zarazem bezpieczną metodę korekcji. Z metod nieoperacyjnych można spróbować zrelaksować toksyną boulinową mięsień Depresor Anguli Oris po stronie, która idzie mniej do góry. Jednak efekt utrzyma się tylko 3-4 miesiące.

Dzień dobry,

Przede wszystkim powinna Pani się udać na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Tylko po bezpośrednim spotkaniu specjalista będzie mógł zaproponować najlepsze dla Pani rozwiązanie.

Pozdrawiam