Co zrobić tym opadnięciem kącika ust?

Witam serdecznie. Mam 46 lat 9 miesięcy temu poddałam się zabiegowi fal radiowych na twarzm Efekt jest dla mnie powalający tzn. Objętość policzków zmniejszyła się o połowę lewa strona twarzy opadła - policzek i kącik ust . Ma. Obecnie chodzę na masaż twarzy kobido połączony z innymi technikami wszystko po to aby policzki znów stały się pełne i nie obwisały. Czy ten sposób " rekonwalescencji " po tym jakże nieudanym zabiegu jest właściwy ? Czy też czeka mnie już tylko wizyta w gabinecie medycyny estetycznej ?

Dzień dobry :) Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. On z pewnością ustali odpowiednie leczenie skóry i postawi diagnozę. Zaproponuje również odpowiedni zabieg, aby podnieść policzek i kącik ust. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl