Jaki zabieg medycyny estetycznej mogę zastosować?

Dzień dobry. Mam 45 lat, choruję na toczeń. Chciałabym poddać się tzw. „ wampirzemu liftingowi” osoczem bogatopłytkowym. Czy jest jakiś inny zabieg medycyny estetycznej, któremu mogę się poddać? Chciałam również zapytać czy masaże twarzy ( masaż japoński) byłby dla mnie ok. Dziękuję za odpowiedź.

Bez zbadania Pani nie można wiążąco odpowiedzieć na pytanie. Osocze u osób cierpiących na choroby o tle autoimmunologicznym nie jest optymalnym rozwiązaniem. Moim zdaniem najlepiej będzie umówić się na konsultację do doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, który doradzi odpowiedni tor postępowania.