Czy mogę mieć zabieg z osocza przy Hemofilii?

Czy zabieg mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym może być wykonany u osoby z hemofilią? Jeśli jedynym problemem są podrażnienia, które mogą wystąpić po zabiegu, wystarczy wziąć przed nim czynnik krzepnięcia. Czy istnieją jakiekolowiek inne przeciwskazania?

Dzień dobry,

do zabiegu osoczem bogatopłytkowym istnieje szereg przeciwwskazań, dlatego polecam umówić się do sprawdzonego lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej na konsultację, aby ustalił z Panem możliwość wykonania zabiegu.

Pozdrawiam,

dr Ewa Szmaj