Opadające policzki i kąciku ust

Witam, mam tendencję do opadających policzków i kącików ust. Miałam zabieg polegający na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego - kaniulą w postaci nitek, ale efekt utrzymał sie bardzo krótko. Czy lepiej powtórzyć taki zabieg zwiększając ilość kwasu, czy zastosować nitki z haczykami?

Trudno coś powiedzieć bez obejrzenia Pani. Obydwie metody są dobre ale wybór musi zostać podjęty po konsultacji z lekarzem. Tylko w ten sposób można określić co jest lepsze dla Pani.

Witam , proponuję nitki z haczykami , efekt będzie dłuższy , ważne jest też co to był za kwas hialuronowy , jaką techniką był wstrzykiwany , konieczna jest konsultacja.Pozdrawiam