Plastyka policzków a zabieg z użyciem kwasu hialuronowego

Witam, chciałabym aby moje policzki były mniejsze z widocznymi kośćmi policzkowymi w parze nie idzie nadwaga lecz genetyka. Z uwagi na swoj wiek czy dobra metoda bedzie wykonanie zabiegu z użyciem kwasu hialurynowego? Jakiej firmy najlepsze sa preparaty i jak duzo należy ich wykorzystać? Pozdrawiam

Witam
Najłatwiej byłoby ocenić możliwości korekcji w Pani przypadku podczas konsultacji. Najczęściej kwas hialuronowy sprawdza się bardzo dobrze, jeżeli chcemy uwydatnić kość jarzmową i podkreślić policzek. Stosujemy do tego preparaty wolumetryczne o większej gęstości. Najczęściej pracuję na preparatach Stylage Xl lub XXL, Juvederm Voluma lub Emervell Volume. Nie jest to jednak zabieg dla każdego typu twarzy. Trzeba dokładnie przewidzieć jaki efekt uzyskamy i czy będzie to dla Pani korzystne.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Na wszystkie pytania można odpowiedzieć podczas konsultacji u lekarza medycyny estetycznej, lekarz po obejrzeniu stanu skóry i wywiadzie z Panią może dopiero dobrać odpowiednei preparaty i ich ilość.