Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych

dzień dobry, mam 35 lat i coraz bardziej zarysowane bruzdy nosowo - wargowe. Zastanawiam się na wypełnieniem ich kwasem hialuronowym. Czy lepsze będzie wypełnienie samych bruzd czy policzków (podobno to da efekt "podniesienia" i zniweluje bruzdy). Jaki preparat będzie najlepszy kwas hialuronowy czy zabieg z preparatem Radiesse? będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam

Dzień dobry
Metodę korekcji uzależniamy zawsze od typu twarzy pacjenta oraz budowy kości jarzmowycj i ciężkości policzków.Rzeczywiście sama korekta bruzd jest często niewystarczająca.
Radiesse bardziej napina skórę niż kwas hialuronowy jest też trwalszy.
Jednakże każdy z preparatów ma swoje zalety.
Aby kompetentnie Pani odpowiedzieć musiałabym Panią zobaczyć.
Pozdrawiam

Witam , proponuję najpierw podnieść policzki , jeżeli bruzda jest niewielka to można wypełnić samą bruzdę . Ja używam stylage XL do policzków a M do bruzd . Są to jedne z najlepszych preparatów na rynku francuskiej firmy Vivacy , preparaty te ze względu na b.wysoki stopień oczyszczenia są praktycznie pozbawione skutków ubocznych.
www.fyoung.pl

Witam na konsultacji lekarz medycyny estetycznej po obejrzeniu Pani skóry i głębokości zmarszczek doradzi czy wupełnić same bruzdy czy również będzie wskazane zrobić coś z policzkami. Odpowiedni preparat dobierze lekarz .