Czy wstrzyknięcie hialuronidazy pomoże?

Witam, pod koniec 2014 roku pwiększalam sobie usta kwasem hialuronowym- zaraz po zabiegu pojawiły mi się gulki, kosmetyczka próbowała mi to wyrównać dostrzykując jeszcze więcej kwasu, jednakże nic nie pomogło. Kosmetyczka twierdziła, że kwas mi się wchłonie i usta bedą takie jak dawniej. Minęło już ponad dwa lata, a ja nadal wyczuwam grudki i mam nie równe usta. Próbowałam rozbić kwas falami radiowymi, niestety to też nie pomogło. Co robić? Czy wstrzyknięcie hialuronidazy pomoże?

Trudno powiedzieć czy pomoże. Problem należy zdiagnozować u lekarza i który być może zgodzi się Pani pomóc. Czasami kwas hialuronowy potrafi utrzymywać się bardzo długo. Dużo dłużej niżby to wynikało z jego naturalnych właściwości. Prosze wybrać dobrego lekarza, gabinet gdzie zapewne zostanie zdiagnozowany problem.