Co może oznaczać zgrubienie przy ustach po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego?

Witam, dwa miesiące temu miałam wstrzyknięty kwas hialuronowy w usta. Ostatnio zauważyłam podłużne zgrubienie Koło ust, biorę już drugi atybiotyk i nie schodzi. Podejrzewam, że to jakiś ropień. Czy możliwe, że pojawiło mi się to po wstrzyknięciu kwasu?

Zbyt mało podaje Pani informacji aby wypowiedzieć się na forum. Możemy przypuszczać że zgrubienie może mieć związek z podanym kwasem hialuronowym

Dzień dobry, koniecznie proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej. Po obejrzeniu zmiany będzie można ocenić czy to preparat czy być może ziarniaki.

pozdrawiam serdecznie