Dlaczego mam guzek po kwasie hialuronowym?

Dzień dobry 3 tyg temu kosmetyczka wstrzyknęła mi kaniula kwas hialuronowy w okolice bruzd nosowo wargowych po tyg z jednej strony wyszedł twardy guzek byłam u kosmetyczki przebijała mi go igła bo myślała ze to ropień ale niestety ropnia nie było na drugi dzień guzek wyszedł z drugiej strony doszła spora opuchlizna jestem załamana jestem na antybiotyku boje się ze tak zostanie proszę o pomoc gdzie mam szukać pomocy proszę bardzo o odpowiedz na adres MEiL.

Proponuję na przyszłość nie robić zabiegów medycyny estetycznej u osób do tego nie uprawnionych. Teraz musi Pani poszukać lekarza, który leczy powikłania po kosmetyczkach.