Czy bruzdy zostały wypełnione prawidłowo?

Dzień dobry Tydzień temu miałam zabieg wypełniana bruzd nosowo wargowych. Wykonywany był w gabinecie medycyny estetycznej. Był to już drugi raz Niestety po tym zabiegu jestem zaniepokojona. Bruzdy nie są wypełnione lecz podniesione są miejsca powyżej. Dokładnie nad nimi , po tej samej długości i nawet podniesione tak ile by miało być w bruzdach. Tak jest przy obu bruzdach. Kwas to Revolax. Proszę napisać mi czy to normalne, czy się jeszcze ułoży. Kosmetyczka mówi ze potrzeba czasu , ok 14 dni. Mnie wydaje się to nierealne gdyż w miejscach bruzd nie ma nic kwasu. Proszę o odpowiedź. Co mam robić , jestem załamana

Dzień dobry, najlepiej po okresie 14 dni , gdyż tyle kwas hialuronowy chłonie wodę będzie zgłosić się na konsultacje do osoby wykonującej zabieg. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości to najlepiej będzie skonsultować się u certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej . Warto ze sobą zabrać na konsultacje odpis dokumentacji medycznej,