Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wypełnianie głębokich bruzd nosowo-wargowych

Hej. Interesuje mnie wypełnienie doćć głębokich bruzd nosowo-wargowych (wgłebienie od płatka nosa do kącika ust), które z wiekiem (60 l.) wygląda bardzo źle. Czym wypełnić, czy są różne preparaty i czym się różnią? Będę wdzięczna za podpowiedzi
KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny. Jest to mechaniczne ścieranie naskórka. Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu? Koniecznie obejrzyj nasz filmik.

Do takich zabiegów wykorzystuje sie kwas hialuronowy lub hydroksyapatyt wapnia.
jednak dopiero na wizycie lekarz moze podjac ostateczną decyzję , ktory preparat bedzie najlepszy dla Pani. Zwykle wypełnianie bruzd nosowo-wargowych powinno być wykonane z odbudową wolumetryczna ok. policzkowej ponieważ nadmiar skóry w okolicy bruzdy może pochodzic własnie z okolicy policzkowej i samo wypelnienie brzud nosowo wargowych nie bedzie dla Pani satysfakcjonujace.

0

Witaj, na konsultacji lekarz medycyny estetycznej dobierze odpowiedni preparat aby osiągnąć dany efekt, do tego zabiegu stosuje się kwas hialuronowy.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Najczęściej wypełnienie bruzd nosowo-wargowych wykonuje się kwasem hialuronowym. Dobiera się preparat pod względem gęstości, właściwości unoszących tkankę w zależności od głębokości zmian, wyglądu, etc. Wszystko zależy od obrazu klinicznego i wyglądu całej twarzy ale to można stwierdzić na konsultacji, do której zachęcam.

0

Bruzdy nosowo-wargowe najczęściej "wypełnia się" preparatami kwasu hialuronowego. Można również stosować preparaty z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia. Aczkolwiek ostateczną decyzję należy podjąć podczas konslutacji, być może odniesie Pani większe korzyści z innych zabiegów, np. konturowania twarzy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy