Co robić z tymi komplikacjami po liftingu twarzy?

Dzień dobry, 5 miesiecy temu mialam przeprowadzony lifting twarzy,zabieg przeszedl bez komplikacji ale jak opuchlizna zeszla i mialo byc super to niestety ale chomiczki mam dalej i drugi podbrodek wiekszy niż przed operacją. Pisalam dolekarza ale zero odpowiedzi. Co mam robic?

Witam,

Najlepszym rozwiązaniem jest pozostawanie pod kontrolą swojego lekarza i obserwowanie postępów leczenia. Proce przebudowy i względnie całkowitego wygojenia trwa ok 12 miesięcy, więc ciężko całkowicie ocenić finalny efekt po 5 miesiącach.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul