Wypełnienie bruzdy kwasem do mezoterapii

Mam zmarszczke powierzchowna, wrecz ryse ktorej nie chcialabym wypelniac kwasem stabilizowanym, tylko takim do mezoterapii. Czy po takim wypelnieniu powstana grudy pod skora i widoczne nieownosci I EFEKT BEDZIE NIEESTETYCZNY, czy zwyczajnie sie ona nie wypelni takim kwasem, DZIEKUJE

Trudno odpowiedzieć na pytanie bez obejrzenia skóry. Ale generalnie kwas hialuronowy przeznaczony do mezoterapii nie ma właściwości unoszących- czyli nie wypełnia. Jest na rynku kilka doskonałych produktów przeznaczonych do wypełniania bardzo drobnych i płytkich zmarszczek (bez pozostawiania grudek). Pozdrawiam

Witam
Jest na rynku kilka produktów do mezoterapii zawierających kwas hialuronowy w postaci żelu o większym stężeniu, które dają lekki efekt wypełnienia ( np. Stylage Hydro Max, Restylane Vital ). Muszą one być podane odpowiednio głęboko, ponieważ płytkie podanie może skutkować utrzymującymi się nierównościami. Myślę, że lekarz po obejrzeniu twarzy powinien zaproponować Pani produkt, który da najlepszy efekt. Moim zdaniem może to być sieciowany kwas, czyli wypełniacz przeznaczony właśnie do takich drobnych zmarszczek.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Witam po każdym zabiegu z kwasem hialuronowym powstają grudki, gdyż preparat chłonie wodę i wypełnia daną zmarszczkę. Najlepiej będzie jeśli uda się Pani na konsultację, lekarz obejrzy skórę , być może będzie można w danym miejscu zastosować nici.