Jak szybko zmniejszyć opuchliznę po mezoterapii?

Po mezoterapii w okolicy oczu opuchlizna z górnej powieki nie schodzi od 5 dni. Nic nie pomaga, nawet zimne okłady. Co zrobić?
KOBIETA, 28 LAT 11 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

dziękujemy za zadanie pytania na serwisie.

W przypadku przedłużonego utrzymywania się opuchlizny i obrzęku należy skontaktować się ze specjalistą, który przeprowadził zabieg. Wizyta kontrolna w takiej sytuacji jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

W domowym zaciszu można przynieść sobie ulgę poprzez chłodne okłady żelowe czy okłady z wykorzystaniem schłodzonej, czarnej herbaty.

Więcej informacji o samym zabiegu mezoterapii możemy znaleźć pod linkiem:

https://uroda.abczdrowie.pl/mezoterapia

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.