Co zastosować na obrzęk powiek po zrobieniu makijażu permanetnego?

Witam. Czy po zrobieniu makijazu permanentnego oka mogę stosować krem Bepanthen.A co zastosować na ogromny obrzęk powiek

Witam Panią,
Po zabiegu makijażu permanentnego polecam zastosowanie okładów z czarnej herbaty, która zmniejsza obrzęki oraz natłuszczanie skóry oczy. Może być stosowany już przez Panią Bepanthen, wazelina, żel ze świetlika( ale jak zejdą już strupki)
Życzę szybkiej regeneracji i cieszenia się z efektów zabiegu
Ania

Witam serdecznie,
jeśli ma Pani ogromny obrzęk powiek to najlepiej udać się do lekarza, ponieważ objawy po makijażu permanentnym nie są aż takich rozmiarów.

Pozdrawiam,
ES

Jeżeli standardowa pielęgnacja zalecona przez osobę wykonującą zabieg ( substancje natłuszczające , zimne okłady itp ) nie jest skuteczna konieczna będzie wizyta u dermatologa.