Czy można użyć tribiotic na świeży makijaż permanentny brwi?

Czy można użyć maści (tribiotic) na świeżo zrobiony makijaż brwi permanentnych? Czy są jakieś przeciwwskazania?

Dzień dobry, absolutnie nie można stosować Tribioticu na makijaż permanentny, zwłaszcza świeży. Taka "pielęgnacja" spowoduje że barwnik się nie przyjmie a duża jego część się wyluszczy. I zasadach pielęgnacji i o tym co wolno a czego nie wolno robić po zabiegu powinna być Pani poinformowana przez osobę wykonującą zabieg i należy się do nich stosowac.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska